gototopgototop

Справиться с ломкой самостоятельно практически невозможно, и те немногие, которые смогли без помощи специалистов справиться с ломкой, не избавились от самой наркомании, ведь желание употреблять наркотики осталось и через некоторое время это желание снова победит здравый смысл.

Лечение наркомании Сам себе врач Наше дыхание Система Бутейка

Система Бутейка

Відомо, що недостатність рівня вуглекислого газу в крові несприятливо впливає на наш організм. На думку К. П. Бутейка, дефіцит вуглекіслоти є наслідком гіпервентиляції легенів. І якщо глигобоке дихання ведв до виникнення порушень в організмі й хвороб, то протиставити йому можна лише диханняповерхневе. Саме це дихання лежить в основі гімнастики Бутейка.

Навчання цій гімнастиці починається з посилених вдихів і видихів. Вважається що на тлі гіпервентиляції легенів за законом контрасту методика поверхневого дихання засвоюється краще.

Спочатку намагаються затримувати дихання.

  • Перша спроба - визначення тривалості контрольної паузи, за якої затримка припиняється за перших ознак важкості.
  • Друга спроба - затримка дихання до максимального порога. Це - вольова пауза.

Сума часу контрольної й вольової пауз складає максимальну паузу.

Нормою контрольної паузи Бутейко вважає 60 секунд. Якщо людина може без зусиль затримати дихання на 1 хвилину, це означає, що ступінь насичення тканинкиснем і вуглекислим газом досить високий. Якщо ж важко втримувати паузу понад 15 секунд - це показує на дуже велику схильність до різних захворювань. Однак самі затримкі в гімнастиці Бутейка є не тренуванням, а засобом контролю. Суть смого ж тренування зводиться до постійного свідомого (але не надмірного) обмеження глибини вдиху й видиху.

 
Анонимная консультация для зависимых и их родственников
  1. Оставьте свои контакты, специалист свяжется с Вами.
  2. Ваше имя*
    Не заполнено поле!
  3. Телефон*
    Укажите номер телефона
  4. Специалист
Баннер