gototopgototop

Ломка – это показатель физической зависимости от наркотического вещества. Если человек испытывает ломку, это значит, что наркотик уже вошел в обмен веществ человека и организм без недостатка наркотика теперь не сможет работать в нормальном режиме.

Лечение наркомании Сам себе врач

Сам собі лікар

Здоров'я - найбільший дар природи. Людина отримала від неї надзвичайно досконалий організм прекрасної форми, з універсальною стійкістю до труднощів життя - спеки і холоду, отрут і ран, страхів і нервових потрясінь, голоду й захворювань.
Вода, рослини, повітря, їжа, сонце, слово... Древні говорили: "Все може бути ліками, і все може бути отрутою - залежить від дозування". Цей розділ стане у прігоді всім, хто не байдужий до власного здоров'я.

 • За здоровий спосіб життя

  Як правильно харчуватися, щоб добре себе почувати, а також не захворіти. Як лікуватися мінеральними водами, продуктами бджільництва. Як без допомоги лікаря зарадити собі в скрутній ситуації.

 • Дихаємо правильно

  Здоровим хоче бути кожен із нас, але підтримувати протягом життя певний рівень доброго самопочуття важко. Почнемо з дихання, адже саме з повітрям у наш організм потрапляє живодайна сила Всесвіту.
  У цій рубриці ми розкажемо вам про різні системи дихання, а ви оберіть ту, яка підходить саме вам.

 • Продукти бджільництва

  Школа використання меду та інших продуктів продуктів бджільництва неабияка, насамперед це лікування: серцево-судинних, легеневих, шлунково-кишкових захворювань тощо.

 • Цукровий діабет

  У рубриці ведеться мова не просто про хворобу, а про масштабну медико-генетичну проблему, на розв'язання якої в найближчі роки можна, напевно, не сподіватися.

Анонимная консультация для зависимых и их родственников
 1. Оставьте свои контакты, специалист свяжется с Вами.
 2. Ваше имя*
  Не заполнено поле!
 3. Телефон*
  Укажите номер телефона
 4. Специалист
Баннер