gototopgototop

Снять ломку могут только квалифицированные специалисты в условиях наркологического стационара, где есть все необходимое оборудование и медикаменты. Процедура детоксикации при наркомании проводится только в клинике, так как вывоз препаратов, участвующих в очищении организма, запрещен по закону.

Лечение наркомании Сам себе врач Пчеловодство Мед у народній медицині

Мед у народній медицині

Дуже популярний мед, особливо в поєднанні з рослинами, проти інфікованих ран, опіків, а також під час шкірних та гінекологічних захворювань, хвороб очей, але особливо він корисний дітям, що перенесли важкі хронічні захворювання.

Мед - відомий відмоложувальний засіб. Недарма бджолярі відрізняються завидним здоров'ям та довголіттям. Меди мають своєрідну "спеціалізацію".

 

 • Акацієвий мед - застосовується як загальнозміцнювальний засіб, а також у разі безсоння, шлунково-кишкових хвороб та захворювань печінки й нирок.
 • Липець - ефективний за наявності ангіни, нежиті, ларінгіту, бронхіту, трахеіту, бронхіальної астми, як серцево-зміцнювальний засіб, засіб проти запалення шлунково-кишкового тракту, захворювань нирок і печінки, у гінекології. Має потужну місцеву дію у разі гнійних ран й опіків. Характеризуєтьсясильним антибактеріальним ефектом.
 • Польовий мед -заспокійливо впливає на нервову систему, рекомендується у разі головного болю, безсоння, серцебиття й болях у сонячному спетінні.
 • Гречаний мед - застосовують у разі у разі жовчно- і нирково кам'яної хвороб, недокрів'я, захворювань печінки, як серцево-зміцнювальний засіб.
 • Соняшниковий мед - відрізняється високим рівнем вмісту каротину, вітаміну А й запашних речовин, що мають бактерицидні властивості.
 • Квітковий мед - винятково сприятливо впливає на серцеву діяльність. Застосовують за наявності гінекологічних захворювань, особливо трхомонадного кольпіту тощо.
 
Анонимная консультация для зависимых и их родственников
 1. Оставьте свои контакты, специалист свяжется с Вами.
 2. Ваше имя*
  Не заполнено поле!
 3. Телефон*
  Укажите номер телефона
 4. Специалист
Баннер