gototopgototop

Ломка – это показатель физической зависимости от наркотического вещества. Если человек испытывает ломку, это значит, что наркотик уже вошел в обмен веществ человека и организм без недостатка наркотика теперь не сможет работать в нормальном режиме.

Лечение наркомании Сам себе врач Диабет В Україні епідемія цукрового діабету

В Україні епідемія цукрового діабету

В нашій країні нараховується в середньому 1 мільйон хворих на цукровий діабет. Це офіційні дані, якігрунтуються на фактах звертання людей до медичних закладів із явними ознаками недуги. Але річ у тім, що діабет роками може мати прихований (латентний) перебіг. Зрозуміло, що коли ми починаємо активно виявляти хворих, то отримуємо показники в 2-3 рази вищі.

Найголовніший метод для цього - лабораторне дослідження рівня цукру в крові, яке ми проводимо родичам хворого, всім, хто з якого-небудь приводу звернувся до лікувальної установи, в тому числі для онко-профогляду. Такий активний підхід до проблеми діагностики цукрового діабету дав завсім інші статистичні дані. Виявляється, кількість хворих на діабет серед населення України становить майже десять відсотків.

Тепер логічною і природною здається увага, яка приділяється даній проблемі не лише лікарями, а й громадськістю. Підтвердженням цього є також Указ Президента України "Про комплексну програму "Цукровий діабет", що вийшов у 1999 році. Разом із десятком інших програм, він покликаний організувати боротьбу з розповсюдженням даної недуги.

академік Єфімов А. С.

 
Анонимная консультация для зависимых и их родственников
  1. Оставьте свои контакты, специалист свяжется с Вами.
  2. Ваше имя*
    Не заполнено поле!
  3. Телефон*
    Укажите номер телефона
  4. Специалист
Баннер