gototopgototop

Детоксикация – это процедура по очищению организма. В организме наркомана за время употребления наркотиков скопилось очень много токсинов и опасных соединений, поэтому проводить процедуру очищения нужно обязательно. При соблюденных рекомендациях нарколога больной пройдет этап детоксикации безболезненно.

Лечение наркомании Сам себе врач Наше дыхание Система Бутейка

Система Бутейка

Відомо, що недостатність рівня вуглекислого газу в крові несприятливо впливає на наш організм. На думку К. П. Бутейка, дефіцит вуглекіслоти є наслідком гіпервентиляції легенів. І якщо глигобоке дихання ведв до виникнення порушень в організмі й хвороб, то протиставити йому можна лише диханняповерхневе. Саме це дихання лежить в основі гімнастики Бутейка.

Навчання цій гімнастиці починається з посилених вдихів і видихів. Вважається що на тлі гіпервентиляції легенів за законом контрасту методика поверхневого дихання засвоюється краще.

Спочатку намагаються затримувати дихання.

  • Перша спроба - визначення тривалості контрольної паузи, за якої затримка припиняється за перших ознак важкості.
  • Друга спроба - затримка дихання до максимального порога. Це - вольова пауза.

Сума часу контрольної й вольової пауз складає максимальну паузу.

Нормою контрольної паузи Бутейко вважає 60 секунд. Якщо людина може без зусиль затримати дихання на 1 хвилину, це означає, що ступінь насичення тканинкиснем і вуглекислим газом досить високий. Якщо ж важко втримувати паузу понад 15 секунд - це показує на дуже велику схильність до різних захворювань. Однак самі затримкі в гімнастиці Бутейка є не тренуванням, а засобом контролю. Суть смого ж тренування зводиться до постійного свідомого (але не надмірного) обмеження глибини вдиху й видиху.

 
Анонимная консультация для зависимых и их родственников
  1. Оставьте свои контакты, специалист свяжется с Вами.
  2. Ваше имя*
    Не заполнено поле!
  3. Телефон*
    Укажите номер телефона
  4. Специалист
Баннер